درحال بارگذاری

گروه: اجتماعی/خوزستان/ایران شناسه: ۵۳۹۸۲۶ تیر ۱۴۰۰ - ۴۵ : ۰۹ بازدید: ۶۳۱دیدگاه: ۰

کار بزرگ!

کار بزرگ! مشاجره لفظی امروز خانم «المیرا شریفی مقدم» مجری شبکه خبر و «سلیمانی دشتکی» استاندار خوزستان شاهد عریانی است از وضعیت مدیریت در استان خوزستان.

مشاجره لفظی امروز خانم «المیرا شریفی مقدم» مجری شبکه خبر و «سلیمانی دشتکی» استاندار خوزستان شاهد عریانی است از وضعیت مدیریت در استان خوزستان. گرچه استاندار فعلی خوزستان زمان زیادی از حضورش در مدیریت استان نمی‌گذرد اما به‌هر حال نوع پاسخگویی وی گویای همه چیز است! آنجا که استاندار از بی‌آبی در ٧٠٠ روستا در قبل از آغاز بحران آب خبر می‌دهد و بعد می‌گوید این تعداد پس از مشکلات کم‌آبی، بیش‌تر شده و بالاخره بعد اعلام می‌کند دولت کارهای بزرگی را انجام داده!
«المیرا شریفی مقدم» مجری شبکه خبر وقتی می‌بیند در گفتار آقای استاندار تناقض آشکار وجود دارد و با وجود این حجم بالای تنش آبی در روستاهای استان (افزون بر یک هزار روستا) گفتگو با استاندار خوزستان را قطع می‌کند و سوال مهمی را می‌پرسد؛ «آقای استاندار اگر کارهای بزرگی شده پس چرا این‌همه روستا بدون آب هستند!»
این سوال مهمی است. آقایان مسوول، به چه کاری صفت «بزرگ» می‌دهند؟!
آیا به بی‌آبی و نابودی نخیلات، احشام، آبزیان و اکوسیستم تالاب‌ها و تشنگی روستاییان شریف یا اینکه هر از گاهی به دلیل اهمال‌کاری آقایان در وزارت نیرو یک‌بار به دلیل باز کردن دریچه‌های سد و سیلاب، یک‌بار برای آبگرفتگی معابر در فصل بارش‌ها و الان هم تشنگی و بی‌برقی در دل تابستان داغ ۶٠ درجه‌ای!

 


بله! راست می‌گویید حقیقتا کارهای بزرگی انجام گرفته! چون این اهمال‌کاری‌ها را هیچ احدی یارای انجام دادن نیست چون وجدان، انصاف و ترس از خدا اجازه نمی‌داد هر کسی اینگونه مردم را به زحمت بیاندازد!
ای کاش یکی فیلم اظهارات ارزشمند سردار رشید اسلام شهید قاسم سلیمانی را به آقای استاندار نشان دهد که آن شهید عزیز چطور مردم خوزستان را مدح و توصیف می‌کند و می‌گوید اگر روی دست این مردم بیفتیم هم کار بزرگی نکرده‌ایم.
امروز باز مثل همیشه همه نظاره‌گرییم که چگونه نیروهای جهادی، سپاه و قوه قضائیه که اساسا مسئولیت اجرایی اینچنینی ندارند با احساس مسئولیت با جان و دل ورود می‌کنند و اهمال‌کاری‌ها و ندانم‌کاری‌های آقایان را رتق و فتق می‌کنند و آرامش را به زندگی مردم برمی‌گردانند!
امروز «المیرا شریفی مقدم» هم به‌عنوان یک مجری و هم مثل میلیون‌ها هموطنی که در این سال‌ها از وضعیت خوزستان، متحیر، ناراحت و متاثر هست ناگزیر شد صدای استاندار را قطع کند چون یارای شنیدن تناقض‌گویی‌های عذاب‌آور نبود...
خوزستان امروز علاوه بر تشنگی آب، تشنه مدیرانی بزرگ با همتی بزرگ‌تر است. خوزستان؛ در این حال نیازمند خانه تکانی‌های بزرگ هم هست...!

عارف دورقی

اشتراک گذاری:
 • لینک کوتاه: https://www.nikru.ir/p/5398کپی شد

 • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زیان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
  • پربازدیدترین ها
  • شبکه های اجتماعی
  • بازار
  • آخرین اخبار
  سایت تجاریایران تک دکور