درحال بارگذاری

درباره ما

 به نام خدا

 

«نیک رو»؛ انقلابی و تمدنی!

 

 پایگاه خبری تحلیلی «نیک رو» مأمن اندیشه انقلابی است و برای صدای انقلاب و مطالبه‌گری فرزندان آن یک پایگاه صددرصدی به شمار می‌آید؛ پایگاهی که خواهد کوشید به سهم خود تمدنی ‌بودن انقلاب را احیا کند. خصلتی که توسط لیبرال‌ها و تکنوکرات‌ها به حاشیه رانده شده است. انقلاب اسلامی، انقلابی تمدنی بوده است و امام راحل، آسمانی و عظیم‌الشأن آن تمام برنامه‌های خود را با رویکرد فرامرزی و تمدنی پیش می‌برد. اما این خصلت گوهری و جوهری انقلاب توسط جریان نفاق و تجدیدنظرطلب مورد تحمل نبود. اینان در ادامه حیات انقلاب توانستند همچون موریانه در بدنه اجرایی و مدیریتی کشور رخنه کنند و جریان نفوذ را گسترش دهند.

 

 بخش مهمی از هشدارهای رهبر حکیم و الهی انقلاب اسلامی ناظر به خطراتی است که متوجه ذات تمدنی انقلاب می‌شود و دشمنان انقلاب نیز همین خصیصه را بیش از هر چیز نشانه رفته‌اند.

 

 «نیک رو» می‌کوشد با فعالیت عمیق، مستمر و نیز مواجهه فکری، خواب دشمنان خارجی و اذناب داخلی‌شان را آشفته سازد.

 

 تمدنی ‌بودن، مستلزم کلان‌نگری و فرا رفتن از منافع شخصی و گروهی است. به‌راستی اگر ما منفعت اسلام را در نظر بگیریم، مشکل فساد از بیخ و بن حل خواهد شد.

 

 تمدنی ‌بودن، همچنین مُلازم مردمی‌ بودن و انسانی ‌بودن است. این یک مبنای آن است که در حکمرانی انقلابی یا حکمرانی در اندیشه رهبر فرزانه انقلاب همچون امام بزرگوارمان خمینی کبیر، مردم و مردم‌سالاری دینی رکن جدایی‌ناپذیری است. برای همین، نظام اسلامی به هیج‌وجه از نقش و عزت مردم کوتاه نمی‌آید.

 

 پایگاه خبری تحلیلی «نیک رو» با صاحب‌امتیازی حامد حاجی‌محمدزاده تلاش می‌کند که نه تنها همپای رویدادهای روز عمل کند، بلکه در سایه تحلیل‌های واقع‌بینانه و علمی، تصویری درست از واقعیت‌ها و رخدادهای جامعه به‌دست مخاطب دهد تا مخاطب با درک، برداشت و ذهنیتی صحیح با جهان پیرامونی خود مواجهه یابد.

 

 در پایگاه خبری تحلیلی «نیک رو»، گزینش اخبار بر پایه صحت و با هدف تقویت بنیان‌ها و آرمان‌ها و غایات انقلاب اسلامی و دستاوردها و خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی صورت می‌گیرد. همه تمرکز، این است که چهره‌های خدوم و متعهد مطرح شوند و ماهیت شیطانی و پلید ضدانقلابیون عنود و لجوج و نیز دشمنان خارجی معاند برملا شود.

 

 «نیک رو»؛ خود را وامدار شهدا می‌داند و در مسیر بسط ارزش‌ها و فرهنگ والای شهادت حرکت می‌کند.

ولایتمداری قطب‌نمای مشی حرفه‌ای پایگاه خبری تحلیلی «نیک رو» است و در این مسیر با جدیت و صلابت گام برمی‌دارد.

 

 «نیک رو»؛ تعامل با مخاطبان را سرلوحه کار خویش دارد و می‌کوشد نه تنها زبان گویای مردم بلکه مطالبه‌گر خواسته‌های مشروع و قانونی آنان باشد.

 

 «نیک رو»؛ در حوزه کاری خود از مجموعه نیروهای حرفه‌ای و متعهد بهره می‌گیرد تا با تهیه اخبار و گزارش‌ها و ... بستری باشد برای اطّلاع‌رسانی شفاف و روشن به منظور آگاهی‌بخشی به جامعه.

 

 دفاع از اسلام ناب محمدی (ص)، انقلاب شکوهمند اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به عنوان مکتب و گفتمان و ساختار سیاسی ارزشمند و الهی که برای صیانت از آنان خون صدها هزار شهید بر زمین ریخته شده است، راهبرد کلی پایگاه خبری تحلیلی «نیک رو»ست.

 

 

تلفن همراه مدیر مسئول: 09104959693

 

پست الكترونيك پشتیبانی:  newsnikru@gmail.com

  • پربازدیدترین ها
  • شبکه های اجتماعی
  • بازار
  • آخرین اخبار
سایت تجاریایران تک دکورفروشگاه طبیب