درحال بارگذاری

گروه: بین الملل > فلسطین/ایران شناسه: ۳۳۰۸۳۱۵ آذر ۱۴۰۰ - ۳۴ : ۲۱ پلیس رژیم صهیونیستی اسرای زندان جلبوع را در داخل دادگاه مورد ضرب و شتم قرار داد پلیس رژیم صهیونیستی اسرای زندان جلبوع را در داخل دادگاه مورد ضرب و شتم قرار داد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «نیک رو» به نقل از ایسنا، «منذر ابواحمد» وکیل مدافع انجمن اسرای فلسطین گفت: «عناصر امنیتی واحد بازجویی ناحشون، اسیر محمد العارضه را در جریان محاکمه‌اش به شدت مورد ضرب و شتم قرار دادند».

کلیپ‌های ویدیویی لحظه حمله پلیس رژیم صهیونیستی به اسرای زندان جلوع را نشان می‌دهد. در این کلیپ‌ها نشان داده می‌شود که اسیر محمد العارضه برای مادرش پیامی می‌فرستد و ایهم کممجی دیگر اسیر فلسطینی در حال خواندن شعری در داخل زندان‌های رژیم صهیونیستی است.

منابع محلی فلسطین می‌گویند که پلیس اسرائیلی پس از حمله به اسرا، خبرنگاران را از دادگاه ناصره اخراج و از مستندسازی ادامه جلسه دادگاه جلوگیری کرد.

دادگاه اسرائیل در ناصره امروز محاکمه شش زندانی را که از زندان جلبوع از طریق تونلی حفر شده در داخل زندان فرار کرده بودند، از سر گرفت.

پلیس اسرائیل پیش از جلسه دادگاه هشت فلسطینی بازداشت شده از جمله زندانی‌هایی که پیشتر از زندان «گیلبوا» در این کشور فرار کرده بودند، را به همراه وکلای مدافع آن‌ها مورد ضرب و شتم قرار دادند.

هشت فلسطینی بازداشت شده از جمله پنج زندانی‌ که پیشتر از زندان «گیلبوا» در این کشور فرار کرده بودند، به همراه وکلای مدافع‌شان توسط پلیس اسرائیل مورد ضرب و شتم قرار گرفتند.

جلسه بعدی دادرسی این زندانیان که در دادگاه صلح ناصره جریان دارد، به ششم ژانویه سال آینده موکول شده است.

جمیل سعادت، وکیل مدافع انتصابی از سوی هیئت اسرای سازمان آزادیبخش فلسطین برای این افراد، در این زمینه به خبرنگار آناتولی گفت: پلیس موقعی که این زندانی‌های آغاز به گفت‌وگو با رسانه‌ها کردند، آن را مورد خشونت قرار داده و به دوباره به اتاق انتظاری که قرار داشتند، منتقل کردند.

وی ادامه داد: هیئت مدافع همراه آنها نیز دچار ضرب و شتم پلیس قرار گرفتند. هم اکنون روند شکایت از این رفتار و خروج وکلا از سالن دادگاه آغاز شده است.

گفتنی است شش اسیر فلسطینی ششم ماه سپتامبر موفق به فرار از زندان فوق امنیتی جلبوع در شمال اسرائیل شدند.

انتهای پیام

اشتراک گذاری:
 • لینک کوتاه: https://www.nikru.ir/pi/33083کپی شد

 • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زیان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
  • پربازدیدترین ها
  • شبکه های اجتماعی
  • بازار
  • آخرین اخبار
  سایت تجاریایران تک دکور