درحال بارگذاری

گروه: اقتصادی / حوزه راه و مسکن/ایران شناسه: ۷۳۹۲۲۱۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۴۴ : ۱۴ دیدگاه: ۰

سرگردانی ۱۲ ساعته مسافران هواپیمایی آتا در فرودگاه امام

مسافران: کسی جرأت برخورد با آتا را ندارد

مسافران: کسی جرأت برخورد با آتا را ندارد در حالی قرار بود پرواز تهران-نجف هواپیمایی آتا ساعت ۸:۳۰ دقیقه امروز انجام شود که مسافران این پرواز در فرودگاه امام سرگردان شده اند.

به گزارش پايگاه خبري تحليلي «نيک رو» به نقل از تسنیم، یکی از مسافران پرواز تهران-نجف هواپیمایی آتا با اشاره به بی احترامی این شرکت به زائران عتبات عالیات، اظهار کرد: شب گذشته هواپیمایی آتا با ارسال پیامک به مسافران تهران-نجف اعلام کردند ساعت 04:30 دقیقه بامداد برای انجام پرواز در فرودگاه امام حضور رشته باشند.

وی ادامه داد: برخی از مسافران این پرواز از شهرستان ها اطراف تهران از جمله قم و حتی اصفهان به فرودگاه آمام آمدند و کل مسافران ساعت 4:30 دقیقه در ترمینال سلام حضور داشتند.

وی افزود: با توجه به اعلام قبلی قرار بود پرواز مذکور ساعت 8:30 دقیقه صبح انجام شود، اما قبل از ساعت مذکور اعلام شد به دلیل مشکلات و نقص فنی هواپیما پرواز ساعت 13:30. انجام خواهد شد.

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه فرصت برای رفتن و برگشتن نبود، همه مسافران در فرودگاه ماندند. در این مدت نیز نه پذیرایی از آنها صورت گرفت و نه اینکه مدیران آتا از زائران عذرخواهی کردند.

وی بیان کرد: حدود ساعت 12 ظهر بود که اعلام شد پرواز در ساعت 13:30 دقیقه نیز انجام نمی شود و به ساعت 15 موکول شد. بر این اساس بود که کارت پرواز مسافران بعد از 10 ساعت صادر شد و آنها داخل سالن ترانزیت شدند. این در حالی بود که دقایقی قبل اعلام شد پرواز ساعت 17:15 انجام خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه برخی کارکنان فرودگاه می گویند هواپیمایی آتا ارتباطات قوی دارد و کسی جرات مقابله با آن ندارد، اضافه کرد:با بررسی صورت گرفته توسط مسافران و گواه بسیاری از مسافران حاضر در فرودگاه، شرکت هواپیمایی آتا مشهور به تاخیر است.

وی با بیان اینکه زائزان پرواز هواپیمایی آتا در شرایط خیلی بدی به سر می برند، گفت:همراه  تعدادی از مسافران نوزاد و کودک است که در شرایط بسیار بغرنجی به سر می برند.

وی با انتقاد از عدم پاسخگویی هواپیمایی آتا، گفت: این شرکت باید پاسخگوی مسافران باشد، 200 زائر بلاتکلیف در فرودگاه امام نشسته اند. مشخص نیست سازمان هواپیمایی کشوری نیز چه می کند و چرا نظارت درستی بر ایرلاین ها ندارد.

اشتراک گذاری:
 • لینک کوتاه: https://www.nikru.ir/p/73922کپی شد

 • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زیان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
  • پربازدیدترین ها
  • شبکه های اجتماعی
  • بازار
  • آخرین اخبار
  سایت تجاریایران تک دکور