درحال بارگذاری

گروه: اجتماعی/ایران شناسه: ۲۶۱۶۸۳۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۸ : ۰۹ بازدید: ۱۱۷دیدگاه: ۰ عاقبت به خیر نخواهند شد... عاقبت به خیر نخواهند شد... مشاغل کاذب و افراد پلید و نامطلوب متعددی در جامعه وجود دارند که خواسته یا ناخواسته، روح و روان و حتی جان و مال هموطنان خویش و نیز آبرو و اعتبار اسلام عزیز و ایران پرافتخار را به بازی گرفته و در معرض خطر قرار داده اند.

پايگاه خبري تحليلي «نيک رو»، مشاغل کاذب و افراد پلید و نامطلوب متعددی در جامعه وجود دارند که خواسته یا ناخواسته، روح و روان و حتی جان و مال هموطنان خویش و نیز آبرو و اعتبار اسلام عزیز و ایران پرافتخار را به بازی گرفته و در معرض خطر قرار داده اند.
مهمترین آنها در عرصه اقتصادی گرانفروشان، کم فروشان، محتکرین، واسطه ها و دلال‌های غیرقانونی و کاذب و سایر کسانی هستند که به هر شکل در نظام اقتصادی کشور اختلال ایجاد می کنند.
در سایر بخش‌ها نیز افراد مختلفی مانند؛ رانتخوران، اختلاس گران، نجومی بگیران، کسانی که رابطه و پارتی بازی را جایگزین قانون و ضابطه می کنند و حتی خریداران و فروشندگان مقاله، پایان نامه و رساله های دانشجویی که در مجموع با کارهایشان سبب می شوند تا لقمه حرام سر سفره مردم برود، وجود دارند.
البته حرام خواری ها و دزدی ها فقط محدود به این موارد و این افراد نمی شود، بلکه کسانی که به هر شکل (دروغگویی، تبانی، دزدی، حقه بازی، تقلب، کم کاری و سایر روش‌ها) در کارشان سر دیگران کلاه می گذارند و باعث رنجش خاطر و آسیب رساندن روحی، روانی، جانی و مالی به هموطنان خود می شوند، شریک جرم بقیه هستند و در همین ردیف (افراد خبیث و پلید و گنهکار) قرار می گیرند.
خدابیامرزد توابین واقعی این جماعت را و رسوا و نیست و نابود کند ادامه دهندگان این راه ظالمانه و ناجوانمردانه را که در حال مکیدن خون هموطنان خود هستند.
این قوم ظالم باید مطمئن باشند که از آه محرومان و مستضعفین و به خصوص ایتام و افراد بی بضاعت در امان نخواهند بود.
اینها نباید فراموش کنند که تخلف دیگران نمی تواند دلیل قابل قبولی برای رفتار مشابه از سوی آنها باشد و در آخرت نیز مجوز محکمه پسندی برای پاسخگویی در مورد عملکردشان در پیشگاه خداوند نخواهد بود.

احمد رضا هدایتی

 

احمدرضا هدایتی
کارشناس ارشد مدیریت

اشتراک گذاری:
 • لینک کوتاه: https://www.nikru.ir/p/26168کپی شد

 • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زیان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
  • پربازدیدترین ها
  • شبکه های اجتماعی
  • بازار
  • آخرین اخبار
  • پر بحث ترین ها
  سایت تجاریایران تک دکور